ما در سلامت کامل به سر میبریم ! شک نکنید !!!!

بعد از کلی مکافات تازه خوابم گرفته بود که خواب دیدم مادربزرگم مریض هستن و انترن بخش هم من هستم !!! و دارم به دایی هام در مورد بیماریشون توضیح میدم که : ... بزرگی خوش خیم پروستات از علل نادر انسداد مجاری ادراری در زنان مسن هست و ... !!!!

از خواب پریدم و کلی به ریش خودم خندیدم و دوباره خوابیدم و دم صبح خواب دیدم که بابا زنگ زده به من و میگه نگران نباشا ولی من اینفریور ام آی کردم ! الان کدوم بیمارستان برم ؟!!!!!!  14.gif

/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hgh

hala mage nist?!!!!!

تنها

فكر كنم بايد فشارت كنترل بشه و جهت فشار قرص آميودارون مصرف كني كه عوارض اون خيلي مهمه ..راستي چربي خونت هم بالا رفته كه چارش قرص تئوفيلينه كه فقط مواظب باش سطح خونيش ۴۰۰۰ باشه وبا داروي هالو پيريدول تداخل نداشته باشه.. اونوقت خواباي خوب ميبيني عزيزم. (آماده براي آزمون دستياري)

غريبه

اينفريور ام ای چيه؟

دکتر مثبت

سلام منم اومدم مهمون نمیخواین پیش منم بیاین تا روم بشه بیام

بهزاد

اول: اميد که حال پدر بهتر باشه دوم: عجب دورانی هست اکسترنی و انترنی.... دوره ما که با آنکالهای هر سه شب از اول اکسترنی برای حتی خواب و کابوس دیدن هم مجالی نبود ولی انچه هم که در بخش و درمانگاه می دیدیم کم از کابوس نداشت که الان هم بعد از سالها اغلب جلوی چشمانم رژه می روند....

رفيع

انشا .. که همیشه خوابای رنگی ببينيد

دکتر مثبت

ممنون از اينکه سر زدی منم هی سر ميزنم(منظورم اينا نيست البته:کله زدن به توپ.کله به دماغ. کوبيدن کله به ديوار .رفتن به آرايشگاه)