ما زلزله زده ميباشيم !

من و هادی داشتیم میرفتیم تو آشپزخونه که شام بخوریم ... هادی قبل من دوید و خونه لرزید ! داشتم فکر میکردم که این هادی هم بدفرم دراکولا شده ها !‌ راه میره خونه میلرزه !!!! نگو مسئله جدی تر بوده !!! زلزله ۴.۶ ریشتری ... بعدش دوباره زلزله شد ... تا صبح از دست این خاطرات در و همسایه که فقط وحشت به دل آدم راه میده خوابمون نبرد !‌ میگفتن : بم هم همینطور بود دیگه ! شب خوابیدن صبح دیگه پانشدن ! ترکیه رو که یادتونه اونم دقیقا همینجوری بود ... مامان جان هم که انگار اخیرا فیلم زیاد دیده باشن دائم توهم میزدن که الان خیابون از وسط دو تیکه میشه ما فرو میریم پل میریزه رو سرمون بعدش آتشفشان فعال میشه و گدازه های آتیش میریزه رو سرمون و آخرش که همه چی تموم میشه شدید بارون میاد و شهر با خاک یکسان میشه و ما میایم بیرون و حتی نمی تونیم خونه مونو پیدا کنیم !!!! فقط من نمیدونم با این همه بلا چه جوری ما قرار بود زنده بمونیم و ببینیم که شهر با خاک یکسان شده !    صبح دوباره ... عصر دوباره ... د بابا ول کن دیگه شورش در اومد !!!! زلزله هم یه بار ... دو بار ... نه اینکه ۴ بار !

........................................................................

۱. خدایا دیشب واقعا فکر نمی کردم امشبی هم باشه ! 

۲. جالب اینجاست که همه یه جورایی راضی به مرگ بودن منتها فقط به شرطی که همه ی اعضای خانواده با هم باشن !!! ... 20.gif 

/ 21 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

چرا اینقده شبا دیر میخوابی؟! مگه بیمارستان نداری؟!

سارا

سلام. خوبی.وقتی زلزله بم شد فکر کنم من تنها کسی بودم که از خواب ناز بيدار نشدم و منو به شکل افقی بيرون بردن . اونم زلزله به اون شدت که کرمان را هم لرزوند. به نظر من ادم اگه به خواد فکر اين رو بکنه که همش زلزله می شه و نمی شه دائم بايد بيدار باش باشه !!مثل مامان من !!‌همش تو فکر زلزله است . تازه اون وقتا کنسرو هم ذخيره می کرد واسه روز مبادا!!!!!!!!

تولد دوباره

سلام....آيا ثانيه ای ديگه زنده ايم؟!....خودت بهتر ميدونی فقط زلزله نیست.... ممکنه قلب دلش بخواد وايسه

علی

سلام اگه وقت کردی يه سرکی به من بزن و نظرت رو درباره وبلاگم بنويس.

سايه شمع

اين هم يه جور هم درديه... گاهی امتحان ميشيم تا وفاداريمون رو نشون بديم ديگه

مجید

زمانی که خبر رو شنیدم ذهنم اول از همه بهت رفت !!!!!! خداروشکر که زنده ای و بازم در خدمت به نظام مقدس فلان !!!!!!!!!

مجيد

قدر شمارو که اصلاااااااااا نمی دونند

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند