کدوم استاد فرق آ اس آ ٨٠ با آ اس آ‌ ١٠٠ رو بهمون گفت ؟

به خاطر همینه که امروز که یاد گرفتم خجالت نکشیدم که تا امروز نمی دونستم !

/ 20 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
M.E

فکر می کردم از روی نوشته های افراد می شه به شخصیتشون پی برد. سر در نمیارم چرا سریعا موضع تهاجمی میگیرید! ولی الان می فهمم که یک عده آدم خود شیفته و مغرور نویسنده و خواننده اینجا هستند. اگر قشر تحصیل کرده ما این طور فکر و طبابت میکنن باید فاتحه این مملکتو خوند.

ریحان

یعنی اگه می گفت یاد میگرفتی؟

M.E

مردم اغلب بی انصاف ٬بی منطق و خود محورند٬ولی آنان را ببخش اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ٬ولی مهربان باش . اگر موفق باشی دوستان دروغین ودشمنان حقیقی خواهی یافت٬ولی موفق باش. اگر شریف ودرستکار باشی فریبت می دهند ٬ولی شریف و درستکار باش . آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند ٬ولی سازنده باش . اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند ٬ولی شادمان باش . نیکی های درونت را فراموش می کنند ٬ولی نیکوکار باش .بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. ودر نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو و مردم. دکتر شریعتی موفق باشید happy birthday

پیمان

بی تربیت هم داریم داخل خواننده ها! محض اطلاع!!!

zar

آقا یا خانم me حق با خانم دکتره تو اینترنی و اکسترنی اونقد با انواع و اقسام دارو ها و دوز و نحوه ی مصرف سر و کله میزنیم که همون 4 واحد فارماکو که قبل فیزیوپاتو بهمون میگفتن زیادی هم هست. هر کس به کار خود ما بدون نیاز به مشاوره دارومونو تجویز میکنیم شما هم بدون ویزیت مریض , دارو و محلول بساز لطفا.

مهاجر

فرا رسیدن عید نوروز را تبریک میگویم. موفق و پاینده باشید

استاجر سال 2

جدی فرق داره؟[نیشخند]

احمد

سلام همکاران گرامی ما همه با هم دوستیم و برای هم احترام قائلیم! به نظر من اگر یک غیر کادر پزشکی این مشاجره رو بخونه برای هر دو قشر بد میشه. بیخیال!!!