زندگی مشترک .

گاهی زندگی مشترک کار سختی میشود . و گاهی این زندگی مشترک غیر قابل تحمل . آن وقت است که روزی سیصد بار آرزو میکنی تا از آن خانه بروی .  زندگی مشترک نه فقط به آن معنی زن و شوهری . شاید اگر بگویم زندگی دسته جمعی یا چیزی شبیه آن ... بهتر باشد .

بگذارید راحت تر توضیح دهم :‌ منظورم پانیسون محل کارم است . خانه ای نو ساخت با زیر بنایی حدود 120-130 متر دارای دو اتاق و یک انباری و بقیه ی محتویات !‌ شاید هر کداممان 5-6 شب بیشتر آنجا نمانیم ولی مشکل اینجاست که جز من و یکی دیگر از پزشکان کس دیگری به فکر آنجا نیست . دلم میسوزد برای جایی که همه ی ما بدان احتیاج داریم و انگار برایمان مهم نیست که فردا این محل باشد یا نه . هر کداممان صبح وسایلمان را جمع میکنیم و میرویم انگار نه انگار که هفته ی بعدی هم در راه است .

نمیدانم ولی شاید همکارانم نمیدانند که همین آشغالهای کوچک که جمع میشود روی هم ... همین جرمهای نادیدنی کف دستشویی ... همین گرد و غبار کنار پنجره ... همینهاست که کم کم جمع میشود و به یک سال نرسیده از این محل دسته جمعی مخروبه ای میسازد بس تهوع آور !

همکارم ! جیگر گوشه ام !‌ این تن بمیرد وقتی من دارم کف دستشویی را میسابم یا دارم کف آشپزخانه را تی میکشم ... یا وقتی زمین را جارو میزنم ... یا صبحانه حاضر میکنم و چای میریزم و آشغالها را میبرم بیرون و ظرفها را میشویم ... اینجوری عاقل اندر سفیه مثال افلیجها یک طرف نایست و زل نزن به من انگار که دارم آپولون هوا میکنم یا کولون کسی را با معده اش پیوند میدهم !!!  تکانی به آنجای مبارکت بده و بیا این تی را بگیر !

با تشکر !‌ مسئول مرکز .

 

 

/ 31 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سلدا

خدا صبر بده واقعاً[نیشخند]

آقای نیمه شب

یا باید محل رو ترک کرد یا اونجا رو تغییر داد. من محل کارم رو تغییر دادم. و آدمهای مزخرف رو از اطرافم حذف کردم.

ادریس

یک جا بنشین ! رو به من میخواهم نماز بخوانم…

من و پنجاه درصد خودم

وای چقدر قشنگ می نویسید..کاملا درک می کنمتون در مورد توشته های قبلی..من که خدا رو شکر 2 ما پزشک خانواده بودم ولی الان خواهرم هستش و می فهممتون از رنجی که می کشید...امنیت مهمترین فاکتور ارامش هست که متاسفانه پزشکان خانواده ندارند..نمی شه مکانتون رو عوض کنید که بیتوته نداشته باشه؟مواظب خودتون باشید.ولی اگاه باشید همانطور که سختی ها انسان رو ابدیده می کنه ولی در درازمدت انسان رو تحلیل می کنه...مخصوصا برای جنس لطیف..موفق باشید .[گل]

الی

سلام خانم دکتر من هم شرایطی شبیه شما دارم از مشکلات طرح آگاهم.مشکلاتی از این قبیل دیگه خیلی اعصاب خورد کنه. با اجازه لینکتون کردم.

محسن

آفرین و مرحبا به لاله خانم خداییش اگه به کارات مث نوشته هات عمل کنی بابا دست خوش

سایه

سلام خانم دکتر ایشالا اینده نزدیک همکاریم[لبخند] الان استیجر[چشمک] با خوندن خاطراتتون احساس نزدیکی زیادی باهاتون دارم،شاد باشین[گل]

یاسی

سلام عزیزم.ممنون می شم به وبم بیای و نظرت را در مورد نظر سنجی ای که گذاشتم بگویید.راستی آیا شما از پزشکی راضی هستید؟؟؟؟؟