سميه و سوسن جون اينا!!!

سوسن و سمیه دو موجود زمینی میباشند ( تاکید می کنم ... دو موجود کاملا زمینی !!!! ... شما در باب زمینی بودن این دو کاملا مطمئن باشید!!! چون من تضمین می کنم !!! ) که به تازگی وارد کلاس ما شدن... یعنی از اول دوره ی فیزیوپات با ما بودن.

سوسن یه دختر خیلی لاغر و قد کوتاهه ... یه جورایی خیلی کوچولو ولی قیافش اصلا کوچولو نیست ...

... و سمیه دقیقا مثل سوسن ، منتها چاق تر .

ظاهر و باطن قضیه اینه که از اردبیل انتقالی گرفتن دانشگاه ما ولی اینا هیچ کدومشون به اندازه ی این موضوع اهمیت نداره که جلسه ی اولی که این دو تا اومده بودن یه جورایی ما اصلا حضورشون رو حس نمی کردیم ولی آخر کلاس فهمیدیم که اسم همه ی ماها رو بلدن !!!!! همینه که الان بعد از دو هفته من هنوز نمی دونم فامیلاشون چیه و این در حالیه که اگه از اونا بپرسید میتونن جد و آباد منو بریزن بیرون !!!!

ولی فی الواقع هم سمیه و هم سوسن هر دوشون خیلی خون گرمن و الان با کل کلاس جفت و جور شدن منتها تنها چیزی که منو نگران می کرد این بود که نکنه دائم ما رو با بچه های اردبیل مقایسه کنن و هی بگن ما این کار رو می کردیم ... ما این کتاب رو می خوندیم ... ما ....

و اونا دقیقا نشون دادن که نگرانی من کاملا ..... درست بوده والان کار و بارشون سکه است و تا تکون می خوریم

می گن .... وا ؟؟؟؟ ما ال می کردیم....ما بل می کردیم ....

سمیه و سوسن جونمون اینا !!!!

ما از اولش ورودی کله شقی بودیم و همه از دستمون نا راضی بودن ... ولی خب دیگه همینیم که هستیم ... چشمم هم آب نمی خوره که تحت تاثیر قرار بگیریم !!! لطفا کمتر گیر بدید !!!!

قربان شما

بچه های پزشکی 81

/ 0 نظر / 5 بازدید