چرا جوانهای ما خودکشی میکنند !

اوایل کشیک است که هلن زنگ میزند به شهرزاد که مثل اینکه مریض مرده است ! شهرزاد میپرد بالا و بعد از دو سه ساعت که برمیگردند جویای حال بیمار مسموم با ارگانوفسفره میشوم . میگویند مرد ! یاد آن مریض ارگانوفسفره ی جوان خودم میافتم که احیا شد ولی خدا میداند چه بلایی سرش آمد !

جریان از این قرار بوده که آقای جوان ما (‌٨٩ ساله !!!‌) با زنش دعوایش میشود ... زنش او را ترک میکند ... آقای جوان دست به دامن دخترش میشود که برایم زن بستان ! دخترش نمیستاند ! و آقای جوان ما عصبانی میشود و یک شیشه ارگانوفسفره سر میکشد !

به قول هلن یه کم هم صبر میکرد به مرگ طبیعی میمرد نیازی به خودکشی نبود !

/ 17 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاله آذر

حالا اون آقای جوان 80 ساله رو بشنو که جرم گیر توالت خورده بود.ازش پرسیده بودن که پدر جان از شما بعیده که دست به خودکشی زدی!!گفته بود،خودکشی کدومه!شکمم کار نمیکرد گلاب به روتون،زنم گفت این جرم گیر که اونطوری جرم توالتو میبره ببین روده های تورو چه برقی بندازه!!

دکتر ایکس

بیخود نیست میگن دود از کنده بلند میشه!!! من به روزم.

سانی

89 سال؟!! کاش این اعتماد به نفس توی جوانهای ما بود[نگران]

ارسلان

از قدیم گفتن عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی زند... حکایت این داماد ناکامه

ارسلان

از قدیم گفتن عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی زند... حکایت این داماد ناکامه

تارا مهاجر

عجب حکایتی!!! خوب چی می شد واسش ی زن می گرفتن ناکام از دنیا نره....همینجوری جوونای ما رو به کام مرگ می فرستنا[چشمک] موفق باشی

دکتر سردار

روز پزشک ، به پزشکانی که ضامن سلامت جامعه ، امنيـت روحي بيماران و فرشتگان نجات هستند مبارک باد. ××××××××××× با اجازه تان ، وبلاگتان لینک دادم . البته لینک دوستان در وبلاگم به شکل اشتراک مطالب قرار داده شده است بدین شکل که تیتر آخرین مطلب آنها به ترتیب زمانی در ستون کناری به روز میشود . از سویی با کلیک به تعدادی از لوگوهای مرتیط در قسمت پیوندها ، میتوان فهرست وبلاگها و یا سایتهای طبقه بندی شده را مشاهده کرد . کامیاب باشید . دکتر سردار http://yyyw.wordpress.com [گل]

دکتر نفیس

روز گذشته ت مبارک شاید اسمش از تو لیست افتاده بوده خواسته یه جور جاشه!