جوجه رزیدنت میشود !

( جوجه انترن سابق )

برای بنده جای بسی سوال هست که چرا از همان ابتدا که انسان دار فانی را وداع میگوید و به اصطلاح عطایش را به لقایش میبخشد اصرار بر این است که بچپانندش داخل جاهای تنگ و تاریک ؟

و سوال دوم این است که با این کاری که ما میکنیم اگر خدای ناکرده یارو زنده شود و وقتی بلند میشود کله اش میخورد به سقف آن مکان تنگ آیا جا دارد که بزند یاور ما را استاد کند یا نه ؟

...........................................................

اتفاق افتاده که عرض میکنم وگرنه مرده آزار نیستم که !

عرضم به حضورتان که در یک روز بهاری یا شایدم تابستانی ... زمستانی ... هر چه ... بگذریم ... یک دستگاه ماشین مرده بری ! آمد داخل درمانگاه ما و بنده رفتم که گواهی بدهم که آقا مرده اند . اولین باری نبود که ما را میچپاندند داخل آن ماشین ولی قطعا اولین باری بود که نزدیک به ده نفر از نزدیکان مرحوم با علاقه کله شان را چپانده بودند داخل ماشین مرده کشی و تماشا خانه ای دایر کرده بودند بس دوست داشتنی !!!!

 به صورت از وسط تا شده یه همراه ملزومات وارد محل ارتکاب جرم شدم و سعی داشتم از زیر نگاههای تماشاچیان محترم هر چه سریعتر خلاص شوم اما ...

خدا لعنت کند سازنده ی این گیره های سر را که گرچه مو را خوب نگه میدارد اما ...

آمدیم قلب مرحوم را هم سمعی کرده باشیم که هنگام برداشتن استتوسکوپ از دور گردنمان گیر کرد به گیره ی سرمان و دقایقی بعد فقط من بودم و مرحوم و مقنعه ای که به همراه استتوسکوپ پهن زمین بود و 10-20 نفر تماشاچی !!!

........................................................

و قطعا این بهترین خاطره ی همراهان مرحوم بود که در طی آن چند روز عزاداری سینه به سینه در مسجد نقل میشدی و گریه ها میشدی و نعره ها میزدندی !!!

الفاتحه .

 

نوشته شده در چهارشنبه ۱٦ شهریور ۱۳٩٠ساعت ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ توسط لاله نظرات () |

Design By : Night Melody