جوجه رزیدنت میشود !

( جوجه انترن سابق )

ممکن است این مطلب هم برای شما نان سنس باشد ( اخیرا به این نتیجه رسیده ام که تمام مطالبم برای آنها که از نزدیک مرا نمی شناسند نان سنس باشد !‌ ) ولی رنج چیزهایی که مرا تکان میدهد تا مطلبی بنویسم چندان گسترده نیست !‌ نمونه ی بارزش یک اس ام اس است که دقایقی پیش به دستم رسید !‌

پپری جان !‌ ( یا به قول دوستان مذکرش پری * ! ) اس ام اس داده اند که دقایقی پیش یک پیرمرد ٧٧ ساله را در دهاتشان سی پی آر کرده اند و موفقیت آمیز هم بوده است و خلاصه چشممان در بیاید !‌ از همان دوران انترنی و حتی پیش تر ها ! ‌از دوران اکسترنی که با این مخلوق بی نظیر خداوند همگروهی شدم همیشه یک جورهایی باید در چشم ما انگشت فرو میکرد که من یک چیز دیگری هستم ! ... از ترمومتر دیجیتالش گرفته تا خودنویسش که اگر سرش هم میرفت باید نسخه را با آن مینوشت و بعد میگذاشت زیر آفتاب تا آن خط کج و کوله اش ابوعطا خوانان سر بالایی رود ! ... فرقی نمی کرد که خودش را خوب جلوه دهد یا بد !‌ جهت جلب توجه بسته به کشش جمعی که در آن قرار میگرفت حاضر بود حتی خودش را به قهقرا بکشد ( جهت سنس شدن : یعنی سیفون را برای خودش بکشد و برود تا ته !‌ ) و بعد که جو عوض میشد هر دو ثانیه یک بار یک جوری که همه ببینند او بسیار مودب و مرتب است اسپری خوشبو کننده ی دهانش را استعمال میکرد !

در ادامه ی این اس ام اس بنده هم ذوقش را کور ننمودم و با عباراتی نظیر اینکه حالا تنفس دهان به دهانم میدادی ! حالش را بردم داخل قوطی !‌ به قطع میتوانم بگویم هیچ کس در کلاس به اندازه ی من او را تحمل نکرده است !‌ دو جنبه که بیشتر ندارد یا باید هر چه میگوید به خود بگیری و عصبانی شوی یا اینکه از او و کارهایش جک بسازی و از کشیکت لذت ببری ! و من حتی وقتی تنها دختری بودم که در پاویون بود با کارهای مزخرف این بشر از کشیکم نهایت لذت را بردم !

 پپر جان در ٢٠٠ درصد موارد خاطراتی که تعریف می کند چرت است و چاخان ! ولی اگر روزی شما را گرفت و گفت که در اورژانس اما رضا وقتی لاله از ماساژ نیم ساعته ی یک مریض خسته شده بود و داشت شر شر عرق میریخت ، من دست به کار شدم و با دو تا ماساژ‌ مریض برگشت ،‌ بدانید که پر بیراه هم نمیگفته ! به هر حال کتمان کردن حقیقت به دور از انصاف است حتی اگر سه سوت بعدش مریض مرده باشد !!! آنهم به زیر دست که ؟!! پپری جان !

 

نوشته شده در سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸٩ساعت ٢:٥٢ ‎ب.ظ توسط لاله نظرات () |

Design By : Night Melody