جوجه رزیدنت میشود !

( جوجه انترن سابق )

آقای ده ما از این زاویه

آقای ده ما ( دهی که ما این ماه میریم ) که از سربازی در رفته بوده یه جورایی شناسنامه شون رو گم و گور میکنه . بعدش با یه دختری که عاشقش بوده فرار میکنه ! و بعد چون اگه شناسنامه هه رو رو میکرده باید میرفته سربازی مجبور میشه دختره رو صیقه کنه ! و بعدها هم که بچه هاشون به دنیا میان به خاطر سربازی نرفتن براشون شناسنامه نمی گیره ! تا اینکه دختره به سن ازدواج میرسه و دست آخر آقای مذکور مجبور میشه براش شناسنامه بگیره و بعد کلی جریمه برای خودش هم شناسنامه ی جدید میگیره !

خانوم آقای ده ما از همون زاویه

خانوم آقای ده ما که مدتهای مدیدی به دلیل در دسترس نبودن شناسنامه آقای ده ما زن صیقه ای ایشون بوده منتظر شناسنامه و عقد نمی مونه و حالا بزا کی نزا !!!! تا اینکه آقای ده ما شناسنامه دار میشه و خانوم رو عقد میکنه و خانوم آقای ده ما پس از سالها به این نتیجه میرسه که بچه زایی تا کی ؟!!!

آقای ده ما از یه زاویه ی دیگه

آقای ده ما نه تنها وقتی شناسنامه دار میشه خانوم ده ما رو عقد میکنه بلکه فی الفور یه زن دیگه هم میگیره !!!! این موضوع که گرفتن زن دوم از شادی شناسنامه بوده یا دلیل دیگری در کار بوده هنوز بر ما معلوم نیست !

خانوم آقای ده ما از همون زاویه ی دیگه

خانوم آقای ده ما تا میبینه خانوم جدید آقای ده ما نیومده حامله شده دو دستی میزنه تو سرخودش و تصمیمش برای توبکتومی و سریعا جهت رقابت با خانوم جدید آقای ده ما اعلام میکنه که حامله است !

بهورز آقای ده ما از هر زاویه

خانوم آقای ده ما واقعا حامله شده و تمام زحمات بهورز در متقاعد کردن خانوم آقای ده ما در باب توبکتومی به بن بست برخورده !

جوجه انترن ده آقای ده ما از یه زاویه

چشم و هم چشمی تا کی ؟!!!!

 

نوشته شده در یکشنبه ٦ امرداد ۱۳۸٧ساعت ٧:٥٧ ‎ب.ظ توسط لاله نظرات () |

Design By : Night Melody