جوجه رزیدنت میشود !

( جوجه انترن سابق )

بیمار محترم منو جهار طبقه کشونده بالا که وقتی ازش میپرسم درد بازوت از کی شروع شده سرم داد بزنه که این درد 17 ساله که با منه !!!!! انگار که مسبب دردش من باشم ! و حتی وقتی با ملایمت بهش گفتم که شب روی این بازوش نخوابه سرم هوار فرمود که من 57 سالمه ! بچه نیستم که این چیزا رو نفهمم !!!! منم لبخندی حاکی از تسلیم زدم و نصفه شبی وقتی زنگ زدن که درد بازوی مریض بدتر شده و نمی تونه بخوابه تو دلم گفتم یه جهنم ! به جاش من میخوابم ! و گوشی رو انداختم روش !

...........................................................

نرس محترم زنگ میزنه که گاواژ مریض نمی ره بیا ببین ان جی تو ریه اش نیست ؟!!! حتی وقتی با عجله رفتم و دیدیم همشون جمع شدن دور کامپیوتر و بساط هر هر و کرکر پهنه هم به صحت گفته اش شک نکردم ! ولی وقتی به اندازه ی نیم سانت ان جی رو کشیدم بیرون و خیلی راحت مایع گاواژ رو دادم تو تازه شاخ شدم که آخه ابله ! این اگه تو ریه اش بود که 6 ساعت بعد از ان جی زدن اینقدر خرم ننشسته بود اینجا ! حتی منتظر نمیموند که تو به من زنگ بزنی و بگی تو ریه است شاید !!! در جا به درک واصل میشد و از شر توی نفهم خلاص میشد !!!!!

..........................................................

نصفه شب که تنها تو حیاط بیمارستان نشسته بودم و زل زده بودم به قرص ماه ... تازه متوجه شدم که اگه زمین دهن باز کنه و بخواد منو بکشه تو ! حتی اونایی که تو بدترین شرایط دستشون رو گرفتم هم دست منو نمی گیرن !

نوشته شده در چهارشنبه ٢٦ تیر ۱۳۸٧ساعت ٥:٠۸ ‎ب.ظ توسط لاله نظرات () |

Design By : Night Melody